Baner

ZaproszenieSzanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Zarządu Głównego Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD, która odbędzie się w dniach 12–14 kwietnia 2018 r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton.

Zgodnie z wieloletnią tradycją Konferencja skierowana jest do szerokiego grona specjalistów zajmujących się diagnostyką i leczeniem dzieci, młodzieży i młodych dorosłych chorych na cukrzycę, jak również do pediatrów, internistów i lekarzy medycyny rodzinnej. Do udziału zapraszamy również pielęgniarki edukacyjne, dietetyków i psychologów.

Mamy nadzieję, że program naukowy Konferencji pozwoli na pogłębienie naszej wiedzy oraz wymianę doświadczeń pomiędzy ośrodkami, a spędzone wspólnie dni będą sprzyjały jeszcze silniejszej integracji naszego środowiska.

Informacje dotyczące programu Konferencji, wysyłania streszczeń oraz warunków uczestnictwa będą zamieszczone na stronie polpediab.edu.pl
 

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Prof. dr hab. med. Wojciech Młynarski
Dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska


Pobierz zaproszenie